Succesvol debuut Llowlab XXS in Groningen

Publicatiedatum: 4 juni 2012

Afgelopen zaterdagnacht stond de binnenstad van Groningen in teken van de kunst en wetenschap. Een perfecte plek dus voor Llowlab om voor het eerst buiten de landsgrenzen van Lowlands te treden. Het werd een succesvol debuut.

De Nacht van Kunst & Wetenschap is een jaarlijks initiatief van de Gemeente Groningen, het Groninger Museum en de Rijksuniversiteit Groningen en is een nacht vol muziek, theater, dans, kunst en wetenschap op diverse locaties door de stad. Dat het een succesvolle combinatie is, werd die nacht bevestigd door de bezoekers: Groningen liep er massaal voor uit.

En gelukkig liepen ze ook naar de imposante Der Aa-Kerk waar Llowlab XXS, zoals we deze afgeslankte, maar zeker niet minder interessante versie hadden gedoopt, huis hield. Met ruim 4.000 bezoekers was de ontkerking van Nederland voor even vergeten.

Even lekker warm zitten op de energiezuinige Sit & Heat kussens van ZapNow, vergapen aan de indrukwekkende fototentoonstelling De schoonheid van de wetenschap van Rijksuniversiteit Groningen, ontdekken bij TU Delft hoe fascinerend synthetische biologie eigenlijk is: u had het er deze nacht tot onze grote tevredenheid maar al te druk mee bij Llowlab XXS.

Maar laten we Llowlab-partner NTR/VPRO niet vergeten, die aanwezig was met hun televisieprogramma Labyrint én ze lieten een prikkelende promo zien over het Groot Nationaal Onderzoek dat ook dit jaar op Llowlab, op de vertrouwde locatie in Lake Lowlands, zal worden uitgevoerd.

Kortom, het was een geslaagde nacht voor Llowlab in Groningen. Bezoekers blij, partners blij en wij blij. Next stop: Lowlands! Tot dan!

Bron: website Llowlab